Veselības jomas ziņas Latvijā

Kā noslēgt līgumu par E-veselības sistēmas lietošanu?
Nacionālais veselības dienests veic līgumu slēgšanu ar ārstniecības iestādēm un aptiekām par E-veselības sistēmas lietošanu. Līgums visām ārstniecības iestādēm un aptiekām ir jānoslēdz līdz 2016. gada 1. novembrim, savukārt sistēmas obligāta lietošana ir jāuzsāk no 2016. gada 1. decembra. To nosaka 2014. gada 11. marta Ministru kabineta noteikumi Nr. 134 "Noteikumi par vienoto veselības nozares elektronisko informācijas sistēmu".
7 years 42 weeks atpakaļ
Uzlabojumi pacientiem ar aizdomām par onkoloģiskām slimībām
No 2016. gada 1. oktobra pacientiem ar aizdomām par onkoloģiskām slimībām paredzēti uzlabojumi. Tie nodrošinās iespējami ātru nepieciešamo izmeklējumu veikšanu diagnozes noteikšanai ar mērķi uzsākt pacienta savlaicīgu ārstēšanu un sasniegt labākus ārstēšanas rezultātus. Nepieciešamie izmeklējumi pacientiem tiks nodrošināti 10 darbdienu laikā no pierakstīšanās dienas un ārpus kopējās rindas. Aicinām iepazīties ar Nacionālā veselības dienesta sagatavoto infografiku, kas soli pa solim atspoguļo jauno kārtību.
7 years 42 weeks atpakaļ
Informācija apdrošināšanas kartes saņēmējiem
Tehnisku iemeslu dēļ šodien visās Nacionālā veselības dienesta teritoriālajās nodaļās (Rīgā, Jelgavā, Kuldīgā, Daugavpilī, Smiltenē) var būt Eiropas veselības apdrošināšanas kartes izsniegšanas pārtraukumi. Apmeklētāji klātienē var aizpildīt apdrošināšanas kartes pieteikuma veidlapu, lai saņemtu karti pa pastu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
7 years 42 weeks atpakaļ

Veselības jomas ziņas ārvalstīs

ERROR: Source page is empty, try to reload
ERROR: Source page is empty, try to reload
5 years 32 weeks atpakaļ
Biological experiments on aliens
-- Delivered by Feed43 service
5 years 42 weeks atpakaļ
Public and non-public hospital market in Poland 2019
-- Delivered by Feed43 service
5 years 44 weeks atpakaļ

Aktualitātes