Kā noslēgt līgumu par E-veselības sistēmas lietošanu? 7 years 42 weeks atpakaļ
Nacionālais veselības dienests veic līgumu slēgšanu ar ārstniecības iestādēm un aptiekām par E-veselības sistēmas lietošanu. Līgums visām ārstniecības iestādēm un aptiekām ir jānoslēdz līdz 2016. gada 1. novembrim, savukārt sistēmas obligāta lietošana ir jāuzsāk no 2016. gada 1. decembra. To nosaka 2014. gada 11. marta Ministru kabineta noteikumi Nr. 134 "Noteikumi par vienoto veselības nozares elektronisko informācijas sistēmu".
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Uzlabojumi pacientiem ar aizdomām par onkoloģiskām slimībām 7 years 42 weeks atpakaļ
No 2016. gada 1. oktobra pacientiem ar aizdomām par onkoloģiskām slimībām paredzēti uzlabojumi. Tie nodrošinās iespējami ātru nepieciešamo izmeklējumu veikšanu diagnozes noteikšanai ar mērķi uzsākt pacienta savlaicīgu ārstēšanu un sasniegt labākus ārstēšanas rezultātus. Nepieciešamie izmeklējumi pacientiem tiks nodrošināti 10 darbdienu laikā no pierakstīšanās dienas un ārpus kopējās rindas. Aicinām iepazīties ar Nacionālā veselības dienesta sagatavoto infografiku, kas soli pa solim atspoguļo jauno kārtību.
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Informācija apdrošināšanas kartes saņēmējiem 7 years 42 weeks atpakaļ
Tehnisku iemeslu dēļ šodien visās Nacionālā veselības dienesta teritoriālajās nodaļās (Rīgā, Jelgavā, Kuldīgā, Daugavpilī, Smiltenē) var būt Eiropas veselības apdrošināšanas kartes izsniegšanas pārtraukumi. Apmeklētāji klātienē var aizpildīt apdrošināšanas kartes pieteikuma veidlapu, lai saņemtu karti pa pastu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Izmaiņu veikšana Kompensējamo zāļu sarakstā 7 years 43 weeks atpakaļ
Nacionālais veselības dienests atgādina zāļu un medicīnisko ierīču iesniedzējiem par izmaiņu veikšanu Kompensējamo zāļu sarakstā no 2017. gada 1. janvāra, ņemot vērā grozījumus Ministru kabineta 2006. gada 31. oktobra noteikumos Nr. 899 "Ambulatorajai ārstēšanai paredzēto zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtība".
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Noris līgumu slēgšana par E-veselības lietošanu 7 years 44 weeks atpakaļ
Nacionālais veselības dienests informē, ka ir uzsākta līgumu slēgšana ar veselības nozares speciālistiem par vienotās veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmas jeb E-veselības sistēmas lietošanu reālajā (produkcijas) vidē.
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Līguma slēgšana par Vadības informācijas sistēmas lietošanu 7 years 45 weeks atpakaļ
Nacionālā veselības dienesta mājaslapā ir ievietota aktuāla informācija par Vadības informācijas sistēmas (VIS) lietošanas līguma noslēgšanas un papildināšanas kārtību, tajā skaitā pieejams VIS piekļuves tiesību pieprasījuma paraugs. Minētā informācija ir pieejama mājaslapas sadaļā "Līgumpartneriem" - "Vadības informācijas sistēma".
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Ierobežota pakalpojumu saņemšana Jelgavas nodaļā 7 years 46 weeks atpakaļ
Ņemot vērā remontdarbus elektroapgādes tīklā, otrdien, 13. septembrī, Nacionālā veselības dienesta Zemgales teritoriālajā nodaļā Jelgavā (Zemgales prospektā 3) no plkst. 9.00 līdz 15.00 būs elektroenerģijas pārtraukums. Elektroenerģijas pārtraukuma dēļ šajā laikā netiks izsniegtas Eiropas veselības apdrošināšanas kartes un recepšu veidlapas, nedarbosies telesakari, kā arī var būt apgrūtināta klientu apkalpošana klātienē. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Papildu maksas pakalpojumu saņemšana nav obligāta 7 years 46 weeks atpakaļ
Nacionālais veselības dienests vērš iedzīvotāju uzmanību, ka, saņemot valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus, ārstniecības iestāžu papildus piedāvāto maksas pakalpojumu saņemšana nav obligāta. Saņemot valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus ģimenes ārsta praksē, veselības centrā, slimnīcā vai cita veida ārstniecības iestādē, pacients tiek nodrošināts ar visu ārstniecības procesam nepieciešamo.
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Veicot regulāras profilaktiskās pārbaudes, audzēju var atklāt ļoti agrīni 7 years 46 weeks atpakaļ
Valsts organizētās informatīvās kampaņas “Rūpes par veselību ir ģimenes laime!” ietvaros šī gada augustā norisinājās vairāki informatīvie pasākumi iedzīvotājiem par dzemdes kakla, krūšu un zarnu veselību, kā arī iespējām veikt valsts apmaksātas vēža profilaktiskās pārbaudes. Pasākumu lektori sniedza vērtīgus ieteikumus veselīgam dzīvesveidam un stāstīja par vēža profilaktiskajām pārbaudēm, ar kuru palīdzību var konstatēt vēždraudes izmaiņas un nepieciešamības gadījumā uzsākt savlaicīgu ārstēšanu.
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Pieslēgšanās Vadības informācijas sistēmai 7 years 46 weeks atpakaļ
Informējam, ka pieslēgšanās adrese Vadības informācijas sistēmai (VIS) ir slēgta un aktuālā adrese, kuru turpmāk ir jāizmanto, ir . Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Aicina uz bezmaksas informatīvo pasākumu par zarnu vēža profilaksi 7 years 47 weeks atpakaļ
Šo piektdien, 26. augustā, plkst. 17.00 "Fon Stricka villa" notiks bezmaksas informatīvs pasākums par zarnu trakta veselības jautājumiem un zarnu vēža profilaksi, kas sniedz iespēju agrīni atklāt zarnu (kolorektālo) audzēju gadījumos, kad nav sūdzību un acīmredzamu simptomu. Pasākums noris valsts organizētās informatīvās kampaņas par vēža profilaktiskajām pārbaudēm ietvaros un to var apmeklēt ikviens interesents.
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Aicina uz bezmaksas informatīvo pasākumu sievietēm par krūšu veselību 7 years 48 weeks atpakaļ
Trešdien, 24. augustā, plkst. 17.00 "Fon Stricka villa" notiks bezmaksas informatīvs pasākums sievietēm par krūšu veselību un krūts vēža profilaksi. Pasākums noris valsts organizētās informatīvās kampaņas par vēža profilaktiskajām pārbaudēm ietvaros un to var apmeklēt ikviens interesents. Pasākuma apmeklētājām būs iespēja uzdot ekspertiem interesējošos jautājumus un ekspertu lekcijās uzzināt vērtīgu informāciju par krūšu veselību, profilaktisko pārbaužu veikšanas iespējām un biežākajām sūdzībām, kas var liecināt par krūts audzēju.
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Notiks bezmaksas informatīvs pasākums par dzemdes kakla vēža profilaksi 7 years 49 weeks atpakaļ
Šo trešdien, 17. augustā, plkst. 17.00 “Fon Stricka villa” notiks bezmaksas informatīvs pasākums par dzemdes kakla vēža profilaksi un sieviešu veselību. Pasākums noris valsts organizētās informatīvās kampaņas par vēža profilaktiskajām pārbaudēm ietvaros un to var apmeklēt ikviens interesents.
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Atklāj informatīvo kampaņu par vēža profilaktisko pārbaužu veikšanu 7 years 50 weeks atpakaļ
Ar preses konferenci 3. augustā Veselības ministrija un Nacionālais veselības dienests atklāja informatīvo kampaņu "Rūpes par veselību ir ģimenes laime!" par valsts apmaksātu vēža profilaktisko pārbaužu veikšanu. Tās mērķis ir aicināt iedzīvotājus izmantot iespēju veikt valsts apmaksātās profilaktiskās pārbaudes dzemdes kakla, krūts un zarnu (kolorektālā) vēža noteikšanai.
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Izmaiņas norēķinos par recepšu veidlapu iegādi 7 years 50 weeks atpakaļ
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no 2016. gada 1. oktobra NVD centrālajā birojā un teritoriālajās nodaļās norēķinus par recepšu veidlapu iegādi varēs veikt, izmantojot tikai bezskaidras naudas norēķinus – maksājumus ar bankas pārskaitījumu vai klātienē NVD, izmantojot bankas norēķinu karti. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Atklās informatīvo kampaņu par vēža profilaktisko pārbaužu veikšanu 7 years 1 week atpakaļ
Trešdien, 3. augustā, plašsaziņas līdzekļu pārstāvji tiek aicināti uz preses konferenci, kas atklās informatīvo kampaņu par valsts apmaksātām vēža profilaktiskajām pārbaudēm. Preses konferences laikā mediju pārstāvji tiks informēti par vēža profilaktisko pārbaužu veikšanas statistikas rādītājiem un kampaņas ietvaros plānotajām aktivitātēm.
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Infografika: Profilaktiskā apskate pie ģimenes ārsta 8 years 1 dienu atpakaļ
Nacionālais veselības dienests ir sagatavojis infografiku, kas ietver noderīgu informāciju iedzīvotājiem par iespēju veikt valsts apmaksātu profilaktisko apskati pie ģimenes ārsta, ja iedzīvotājs gada laikā nav vērsies pie ārsta saistībā ar saslimšanu. Infografikā ir iekļauta informācija par apskates laikā veicamajām pārbaudēm - sirdsdarbības un plaušu izklausīšanu, asinsspiediena un pulsa noteikšanu, vēdera iztaustīšanu un citām profilaktiskajām pārbaudēm.  
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
Otrdienas naktī iespējami traucējumi Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa darbībā 8 years 1 week atpakaļ
Informējam, ka tehnisku iemeslu dēļ naktī no otrdienas uz trešdienu (19.07.2016.-20.07.2016.) no plkst. 00.00 līdz 06.00 iespējami traucējumi, sazinoties ar Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa mediķiem e-pastā vai programmā "Skype". Lai saņemtu mediķu padomu šajā laika periodā, aicinām zvanīt uz konsultatīvā tālruņa numuru 66016001.
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests
ERROR: Global pattern returned empty string 8 years 2 weeks atpakaļ
ERROR: Global pattern returned empty string
medicine.lv
Reģistrētas Juvenīla idiopātiska artrīta klīniskās vadlīnijas 8 years 3 weeks atpakaļ
Nacionālā veselības dienesta mājaslapā esošajā ārstniecībā izmantojamo klīnisko vadlīniju datu bāzē "Klīnisko vadlīniju datu bāze" reģistrētas Latvijas Pediatru reimatologu biedrības vadlīniju izstrādes darba grupas izstrādātās klīniskās vadlīnijas "Juvenīla idiopātiska artrīta klīniskās vadlīnijas".
Aktualitātes - Nacionālais veselības dienests